اوقات شرعی
 • چهارشنبه،07 آبان 1399
 • ورود
   
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 372
    کد: 164096
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۲۱

    جشنواره قصه های سپید

    این جشنواره می‌تواند نوستالوژی‌های گذشته را دوباره به یادآورد و گنجینه ماندگاری برای آینده رقم بزند. علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به انتخاب خود قصه‌ای را برگزیده و آن را به روش ساده، روان و قابل فهم بازگو کنند.
    جشنواره قصه های سپید

    جشنواره نوای خوش قصه با عنوان «جشنواره قصه‌های سپید» ویژه پدرها و مادرها و همچنین پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های مشهدی برگزار خواهد شد.
    بر این اساس، این جشنواره می‌تواند نوستالوژی‌های گذشته را دوباره به یادآورد و گنجینه ماندگاری برای آینده رقم بزند. علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به انتخاب خود قصه‌ای را برگزیده و آن را به روش ساده، روان و قابل فهم بازگو کنند.
    همچنین قصه‌ها باید به لهجه و گویش محلی اجرا شود و در عین حال برای مخاطبان قابل فهم باشد. گرچه قصه‌گویی با موضوعاتی چون هویت شهر مشهد و معرفی چهره‌های ماندگار این کلانشهر از امتیاز ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.
    نکته مهم آن است که مدت زمان قصه‌گویی نبابد از 15 دقیقه بیشتر باشد و قصه گو باید نام، نام خانوادگی و نام قصه را در ابتدای فایل صوتی خود معرفی کند. علاقه‌مندان به حضور در این جشنواره می‌توانند فرمت آثار خود را به صورت فایل صوتی ارائه کنند. 
    شرکت کنندگان باید فایل صوتی قصه خود را به فرهنگسراهای محل سکونت ارائه دهند.
    مهلت ارسال آثار تا تاریخ 27 آذرماه است و قرعه کشی برای همه افراد شرکت کننده در طرح به همراه تقدیر از نفرات برگزیده در جشن شب یلدا صورت می‌گیرد.

    تعداد بازدید: 372
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر